Kadıköy Klima Servisi

Marmara bölgesinin sıcak ve nemli yaz aylarını klimasız geçirmek zor. Kadıköy klima servisi olarak her marka ve modelde klimalarınıza ister bakım onarım yaptırın ister sıfırdan montaj hızlı ve kaliteli servis güvencesi ile sizlere hizmet sunmaktan büyük onur duyarız. Çalışmalarında %100 müşteri memnuniyeti prensibini esas alan firmamız sizlere bir telefon mesafesinde bulunuyor. Bu noktada kısaca klimanızın neden arıza yaptığı? Veya kullanım yanlışlıklarının neler olduğu? Hakkında bazı pratik bilgileri sizinle paylaşalım. Öncelikle şunu hemen belirtelim ki klimalar hassas ve birçok farklı sistemin bir arada çalıştığı cihazlardır. Dolayısıyla asla yetkisiz kişilerin klimaya müdahale etmemesi gerekir. Çünkü çok basit bir müdahale ile giderilebilecek sorun farklı ve ciddi birçok sorunun yaşanmasına yol açabilir.

Klima Arızaları 3 Ana Başlık Altında Toplanıyor

Klimalar elektrik, mekanik ve gazlı sistemlerin bir araya geldiği bir yapıda tasarlanırlar. Dolayısıyla her 3 farklı konseptte arızalarla karşılaşmak pekâlâ mümkündür. Genellikle gazın etkisini yitirmesi gibi sorunlarla sık karşılaşırsa da özellikle elektronik kısmında meydana gelen arızalar klimanın tamamen durması ve çalışmaması gibi belirtiler ile diğer arızalardan bariz bir şekilde ayrılırlar. Çünkü gazın etkisini yitirmesi klimanın çalışmasına engel olmaz ve gaz tamamen bitse bile klima üfleme görevine devam eder. Gazın etkisini yitirdiğini fanın sıcak hava üflemesinden sizlerde anlayabilirsiniz.

Kadıköy Klima Bakım- Onarım Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Klimalarda diğer bir yüksek arıza oranı fan veya termostat olarak adlandırılan bölümlerde yaşanır. Dilerseniz klima içerisinde bulunan donanımlar hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim.
• Klimaya enerji sağlayan sistemler
• Kontrol anahtarı
• Fan motoru ve kompresör
• Kompresör termiği
• Kondansatör
• Sigorta sistemleri
• Soğutucu gaz sistemleri

Gibi çok sayıda bileşenden meydana gelen klimalara her bir sistem hakkında yeterli bilgi birikimi ve deneyimi olan personel tarafından müdahale edilmelidir. Burada hemen bir hatırlatma yapalım; herhangi bir nedenle klimanızın çalışmaması veya arızalanması durumunda alanında uzman kuruluşumuzu aramanızı öneriyoruz. 7/24 hiç çekinmeden arayabileceğiniz yetki sertifikalarına sahip Kadıköy klima servisimizden, klima bakım&onarım, her marka ve modelde klima montajı hizmetleri hakkında her zaman ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

Klima Markaları

Tümü