Sultangazi Klima Servisi

Sultangazi Klima Servisi,  uzman kadrosu ile 30 dk kapıda imkanı sağlamaktadır.Profosyenel kadromuz ile cihazınızın onarımından sonra,  6 ay parça garantisi sunmaktadır.

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tesbit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla müşteri tatmini sağlamak” Sultangazi Klima Servisi" in müşteri odaklı çalışma prensibi ile bağdaşan Kalite Politikası ile tüm çalışanlara delege edilen ana hedeftir.

Çalışma presibimiz ekiplerimiz 30 dk da kapınıza gelir, arıza tespitini yaptıktan sonra size sözlü olarak arızalar bildirir ve fiyat baremi sunarlar.

Klima servisi ihtiyacınızı karşılamak için klimanızın bakımını ve onarımı öncesinden ve sonrasında tüm temizliğini yaparak kirlilikten doğabilecek zararları ve zamanla gerçekleşebilecek hasarları minimuma indirmekteyiz.

Sultangazi Klima Servisi bakımında işlem sonrasına kadar tüm gerekli ayarlamalar yapılarak son hali ile teslim edilir bu tür hassasiyet gerektiren durumlarda teknik servis ekibimiz klimanızın sorunlarına derinlemesine inmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetinin uzun soluklu olması bizim en büyük referansımızdır.

Müşterimizin onayı üzerine gerekli çalışmalar başlar arızanın son bulmasından  sonra cihazınızı kontrol amaçlı 3 aylık periyotlar ile bakım  ve kontrolü sağlanmaktadır.

Şirket politikamızın gereğince müşterilerimizin memuniyeti ön planda tutulmaktadır. Her geçen yıl bir önceki yıldan daha çok, bağlılığı yüksek yeni müşteriler yaratmak, daima daha iyiyi ve ilkleri sunarak.

Klimaların bozulma sebepleri;

Erken bozulan cihazlar yalnızca kullanıcıya sorun olmuyor, üreticiye de ek maliyet çıkarıyor ve birçok kaynağın boş yere kullanılmasına sebep oluyor. Yani planlanmış eskime, uzun vadede firmaya kar sağlarken insan emeğine ve doğaya kötülük ediyor. Bu konuda çalışma yapan araştırmacılar, planlamış eskimenin kanunla kontrol altında tutulmasından yanalar.

Sultangazi Klima ve Teknik Destek Servisi Uzman ekiplerimiz ile sizlere zaman kaybı giderilerek klimalarınızın bakım ihtiyacı ve onarımı gerçekleştirilir. Klima Servisi olarak 1 yıl garantiniz bizdendir. Klima bakım ve onarım işlemleriniz için son model araçlar kullanılmaktadır. Memnuniyetiniz için çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Klima Markaları

Tümü